İyi Samaritan Cabby Güvenli Ördekler Getiriyor

İyi Samaritan Cabby Güvenli Ördekler Getiriyor

Calgary, Alberta’daki bir taksi şoförü, geçtiğimiz hafta bir dost ördekler ailesine, yaklaşan trafikten onları kurtardı.

Urga Adunga, bir anneyi ve dokuz ördekini yolun kenarında bulduğunda, uyarı lambalarını yerine koydu ve diğer arabaların geçmesini durdurdu. “Onları geçmek istemedim çünkü yoldan kaçmaları için bir yol yok. Tamamen engellendi, ”dedi CBC News .

Diğer insanlar da bebek taşıyıcılarını ve bir çocuğun sırt çantasını ördek yavrusu toplamak için kullanmaya çalışanlar da dahil olmak üzere yardım etmek için durdu. Daha sonra Adunga’nın onları kepçe altına almasına ve kabinin arkasına yerleştirmelerine yardımcı oldular.

10 rahatça oturan yolcu ile, o yakın Yay Nehri’ne sürdü. Ördekler kabinden ayrılmak için biraz aldatmaya ihtiyaç duyuyorlardı, ancak bir kez yaptıkları zaman, Adunga onları 21 dolarlık ücret ödemeden suya batırdı.

“İnsan olarak bu hayvanları, doğayı ve çevreyi korumak bizim sorumluluğumuzdur” dedi. “Ben de tekrar yapabilirim. Sadece hayvanlar, insanlar da değil. Birbirimizi kurtarmalıyız, birbirimize yardım etmeliyiz. ”

Adunga’ya göre , bu altı aylık süre boyunca taksi şoförü olarak karşılaştığı en sıradışı yolcular olabilirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler:

Yorum Yaz