Birisi Paskalya-Yumurta-Döşeme Tavukları Yüzlerce Çaldı

Birisi Paskalya-Yumurta-Döşeme Tavukları Yüzlerce Çaldı

Mağdur olan çiftçiler hırsızları oldukça güzel olan “paslılar” olarak adlandırırlar. Serin olmayan gerçek paslıların aksine.

Hiçbir tavuk doğal olarak plastik yumurtaların üzerinde bulunan canlı, neon pembeler ve yeşilliklerin ve mavilerin yumurtalarını bırakmaz. Ama “Paskalya yumurtası” olarak bilinen tavuklar daha da güzel pastel tonlarda yumurta bırakacak. Bu kuşlar özellikle ilkbaharda, Paskalya çevresinde ve bir Sonoma, California, çiftlikte, bir hırsız Paskalya yumurtası tavuklarını görmezden gelmek için çok fazla buldular – ve birkaç yüzlerce kaydı.

Kuzey Kaliforniya’daki Buddy’s Farm, Facebook sayfasına göre 550 civarı ve 300 civciv civarı olan deli ve iyi organize edilmiş bir hırsızlık kurbanıdır . Çiftlik, burada birkaç köpeği, köylüleri, köpekleri ya da tecavüzcüyü kaybetmek için kullanılır, ama daha önce hiç böyle bir kitle hırsızlığı yaşamamıştı. “Neyi hesaba katmadık, gece kapağında otlayan bir kişi ya da kişi, birkaç yüz kuşun hepsini aynı anda çalarak, uyuduğu kadar kondu” diyordu. sayfa. “Bu kadın da neyin peşinde olduklarını biliyordu. Çoğunlukla, mavi, yeşil ve çikolata yumurta katmanlarımız çekildi, biz de kendimizi kuluçkaya yatırdık ve büyüttük. ”

Paskalya yumurtası herhangi bir özel cins değildir; Buddy’nin kendi tavukları, daha tipik yerli ırklarla melezlenen çeşitli yadigâr ırklardır. Bu etiket sadece olağandışı renkli yumurta bırakma eğilimlerini ifade eder.

Buddy’s, hırsızlığın dolar değerinin, tavukların ürettiği yumurtaları satamayarak, 120 $ ‘lık ya da bunun gibi bir gün kaybetmeden, 30.000 $ civarında bir yerde olduğunu tahmin ediyor. “Kuşlarımızın iadesine veya çobanların kovuşturmasına” öncülük eden bilgi için 250 dolar teklif ediyorlar. Güzel. Demek istediğim, hoş değil. Kötü paslılar. İletişim bilgisi için çiftliğin Facebook sayfasına gidin .

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler:

Yorum Yaz