“İki Yüz” Kesimhanede Satılan

“İki Yüz” Kesimhanede Satılan

Bugün, burnumuzu Michigan’daki Kalamazoo İlçesindeki kırsal bir topluluğa dökülen binlerce galon gübrede tutuyoruz; Avustralya’da açık artırmada satılan iki başlı bir boğada gawk; Bir İngiliz milyoner ve kendi topraklarına çömelmekte olan bir grup aktivist çiftçi arasındaki bir uçurumun içine bakmak; ve Hindistan’daki vigilantlar hakkında bilgi edinin ve Bangladeş’teki katliamlara yönelen sığırları serbest bırakın.

İki kafa birinden daha iyi diyorlar . İki başlı bir yönetmen olan “Two Face”, bu hafta Queensland’da 400 $ ‘dan fazla bir miktar açık arttırmada satıldı. Ne yazık ki, ikinci kafası bir göz, bir diş ve çalışan burun delikleri olan bir hayvana satıldı. kesimhane.

Biz buna kokmuş bir durum diyoruz . Bir gübreleme yükü, Fulton yakınlarındaki bir çiftçi sahasında, Michigan’daki Kalamazoo İlçesi’nde yayıldıktan sonra, havadaki ısınma, komşu yerleşim alanlarına yayılan binlerce galonda bir poo ve kar erimesi ırmağı oluşturdu. Devletin Çevre Kalitesi Bölümü davada.

Hatta bir kale inşa ettiler! İngiltere’nin batısındaki Gloucestershire ilçesinde bir milyoner toprak üzerinde çömelmekte olan ve çiftçilik yapan bir grup eko-savaşçı olan Yorkley Mahkemesi Topluluk Çiftliği , kendilerini ve mahsullerini tahliye etmeye zorladı. Ayrıca, nöbeti polise karşı korumak için geri dönüştürülmüş malzemelerden bir gözetleme kulesi inşa ettiler.

Burgerleri yasaklayan gruptalar. Hindistan’ın Maharashtra eyaletinde büyükbaş hayvan kesimine ve Jharkhand eyaletinin de aynı şeyi yapmaya koyulduğuna göre, bir Hindu milliyetçi partisine bağlı genç erkek grupları kendilerini taşıyan traktör-treyleri durdurmak için kendi üzerlerine almışlardır. kesim için komşu Bangladeş’e sığır. En az bir durumda, bu gruplardan biri tarafından bir kamyon dolusu sığır serbest bırakıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler:

Yorum Yaz